Film

Scooby Doo Korkunç Kamp çizgi filmi sukubidu.com’da

Scooby-Doo ve arkadaşları , yaz tatilinde Freddy’nin çocukluğunu geçirdiği kampa giderler, ancak kamp eski bir efsane yüzünden kapatılmıştır. Bu sorunu çözmek yine sukubidu ekibimize düşecektir.

Scooby-Doo ve Gizem Çetesi, yaz tatilinde Freddy’nin çocukluğunu geçirdiği kampa gider, ancak kamp eski bir efsanenin gerçek olması üzerine kapanmıştır. Tabi bu sorunu çözmek gittikleri her yerde belayı üzerlerine çeken ekibimize düşecektir.

Scooby Doo ve çetesi, tatil için Fred’in eski yaz kampı Little Moose’a kamp danışmanı olarak hizmet etmek üzere yola çıkarlar. Ancak, vardıklarında, Burt, baş danışman ve yerel Orman Ranger, Ranger Knudsen hariç, kampı boş buluyorlar. Kampın eski efsanelerinden biri olan Woodsman’ın hayata döndüğünü ve çocukları korkutup kaçırdığını keşfediyorlar.

Ranger Knudsen, Burt ayrılmadan önce kampı kapatmasını öneriyor. Burt üç çocuğu olan Luke, Trudy ve Deacon’la kampa varınca Ranger’ın tavsiyelerini dinlemek üzeredir. Fred, Mystery Inc. çetesi olayları keşfedene kadar Burt’u kampı açık tutmaya ikna ediyor.

Filmin Diğer Adı: Scooby Doo Camp Scare
Yapım: 2010 – ABD
IMDB Puanı: 7,2
Süre: 72 Dak.
Oyuncular: Matthew Lillard , Mark Hamill , Frank Welker , Stephen Root , Phil LaMarr
Senaryo: Jed Elinoff , Scott Thomas
Yönetmen: Ethan Spaulding

YORUMLAR

YORUM BIRAKIN

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğrulama *

POPÜLER KONULAR

To Top